TOP-KOHA.COM Indeksi i forumit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sony Vaio P – ultra laptop

Shko poshtë

Sony Vaio P – ultra laptop Empty Sony Vaio P – ultra laptop

Mesazh  GjeLy prej Fri Jan 09, 2009 8:46 pm

Kompania japoneze Sony ka paraqitur versionin e ri të ultra laptopit Vaio me shenjën dalluese "P". Kompjuteri është i pajisur me procesorin e kompanisë Intel i cili punon në 1.33 GHz, për ruajtje të dhënave shfrytëzon diskun e fortë prej 60 gigabajt apo SSD (Solid State Drive) prej 128 gigabajt, e në të gjenden edhe një varg hyrje/daljesh si portet USB, dalja VGA si dhe qasjet MS e SD.
GjeLy
GjeLy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 222
Join date : 07/01/2009
Age : 24
Location : Gilan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi