Ora është Tue Jul 07, 2020 9:48 pm


 • Kryesore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 15 Temat
  16 Mesazhet
  Mon Jan 19, 2009 8:30 pm
  zYm3R Qka Ka Tre`h (3)
 • Rregullat e Forumit


  ***Para se te postoni ne kete forum, ju lutem qe te i lexoni keto rregulla.***
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Tue Jan 06, 2009 6:24 pm
  don'k1nG Windows Licenc :D
 • Lajme


  ***Te rejat ne Top-Koha.com Forum.***
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Tue Jan 06, 2009 12:29 pm
  Admin Pershendetje Antar te Respektuar
 • Prezentohu


  ***Prezantimet e Antarve ne Forum***
  5 Temat
  6 Mesazhet
  Mon Jan 12, 2009 1:48 am
  zYm3R TuunnG nGa Diti
 • Bisede e Lire


  ***Bisede e Lire***
  5 Temat
  5 Mesazhet
  Mon Jan 19, 2009 8:30 pm
  zYm3R Qka Ka Tre`h (3)
 • Vrejtjet!!!


  ***Ketu mund te beni Vretje per Antart rreth Temave, Postimeve etj etj.***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Tema Tjera

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 18 Temat
  18 Mesazhet
  Thu Jan 15, 2009 10:34 pm
  GjeLy Google shuan një numër të madh shërbimesh
 • Te rejat


  ***Qdo gje e re qe ndodh ne boten digjitale mund ta postoni ketu.***
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Jan 15, 2009 10:34 pm
  GjeLy Google shuan një numër të madh shërbimesh
 • Oferta dhe Kerkesa


  ***Nese keni nevoje diqka ose keni per te ofertuar diqka, atehere postoni ketu.***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Hackss


  ***Ketu mund te postoni vetem Hackerizmat qe i keni bere vet.***
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Jan 07, 2009 8:21 pm
  don'k1nG Qka do te thot fjala "Hacker"
 • Hacking Reportazh


  ***Ketu mund te postoni Hackerime te ndryshme.***
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 2:18 am
  Admin Vazhdon lufta e hakerave shqiptaro-serbe nëpër webfaqe
 • OS zOne

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 8 Temat
  8 Mesazhet
  Wed Jan 14, 2009 12:28 am
  GjeLy Windows XP 64bit 6-in-1 DVD.rar
 • Windows


  ***Gjithqka mbi Sistemin Operativ Windows***
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Wed Jan 14, 2009 12:28 am
  GjeLy Windows XP 64bit 6-in-1 DVD.rar
 • Linux


  ***Gjithqka mbi Sistemin Operativ Linux***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • MAC


  ***Gjithqka mbi Sistemin Operativ MAC***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Codding zOne

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 9 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Jan 15, 2009 10:43 pm
  GjeLy Java Player - Gjuhe Programuese
 • Visual Basic


  ***Gjithqka mbi gjuhen programuese Visual Basic.***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • C/C++


  ***Postoni ose gjeni projekte të punuara në gjuhën C dhe C++.***
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 4:47 pm
  GjeLy Borland C++ Release 5.02
 • Java


  ***Gjithqka mbi gjuhen programuese Java.***
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Thu Jan 15, 2009 10:43 pm
  GjeLy Java Player - Gjuhe Programuese
 • 5 Temat
  5 Mesazhet
  Wed Jan 14, 2009 1:04 pm
  don'k1nG Gjuha HTML kodeve (T`Shenuara Shqip dhe Per Qka Sherbjen )
 • Chatting

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 25 Temat
  29 Mesazhet
  Sun Jan 25, 2009 3:19 pm
  fatoni-hackk si me e bo EMAIL mobil ?
 • MSN Messenger


  ***Gjithqka per Messenger dhe rreth Messnger mund ti gjeni ketu.***
  21 Temat
  25 Mesazhet
  Sun Jan 25, 2009 3:19 pm
  fatoni-hackk si me e bo EMAIL mobil ?
 • Yahoo Messenger


  ***Gjithqka per Yahoo Messenger.***
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 9:31 pm
  GjeLy Yahoo Messenger 8.0.0.506
 • Skype/mIRC


  ***Gjithqka per Skype/mIrc.***
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 9:34 pm
  GjeLy Skype 3.8
 • Webdesign

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 7 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Jan 25, 2009 6:02 pm
  don'k1nG 360 FonT's
 • WebDesign Software


  ***Software per Webdesign.***
  7 Temat
  8 Mesazhet
  Sun Jan 25, 2009 6:02 pm
  don'k1nG 360 FonT's
 • Web Templates


  ***Web Templates-Design.***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Mesime

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 95 Temat
  95 Mesazhet
  Sun Feb 15, 2009 1:48 pm
  don'k1nG anTii hacker
 • eBooks & Mesime te Ndryshme


  ***Ketu mun te Postoni eBooks & Mesime te Ndryshme ***
  94 Temat
  94 Mesazhet
  Sun Feb 15, 2009 1:48 pm
  don'k1nG anTii hacker
 • Video Mesime


  ***Video Mesime***
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sun Jan 18, 2009 9:00 pm
  don'k1nG Fjalori "Gjermanisht-Shqip"
 • Tema te Lira

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 212 Temat
  224 Mesazhet
  Fri Feb 20, 2009 3:45 pm
  GjeLy Totti: Roma ka nevojë pёr stadiumin e vet
 • Feja


  ***Te gjitha Postet rreth Fejes***
  10 Temat
  10 Mesazhet
  Sun Jan 18, 2009 8:53 pm
  don'k1nG Realiteti i Vitit te rii !!!
 • Sport


  ***Te gjithe Postet per Sport ketu mund ti gjeni***
  202 Temat
  214 Mesazhet
  Fri Feb 20, 2009 3:45 pm
  GjeLy Totti: Roma ka nevojë pёr stadiumin e vet
 • Shporta e Riciklimit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 16 më Tue Jun 16, 2020 3:52 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 414 artikuj

Forumi ka 51 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri cami


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur