Ora është Thu Jul 09, 2020 11:46 pm

Tema Tjera

 • Tema Tjera

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Te rejat


  ***Qdo gje e re qe ndodh ne boten digjitale mund ta postoni ketu.***
  9 Temat
  9 Mesazhet
  Thu Jan 15, 2009 10:34 pm
  GjeLy Google shuan një numër të madh shërbimesh
 • Oferta dhe Kerkesa


  ***Nese keni nevoje diqka ose keni per te ofertuar diqka, atehere postoni ketu.***
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Hackss


  ***Ketu mund te postoni vetem Hackerizmat qe i keni bere vet.***
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Jan 07, 2009 8:21 pm
  don'k1nG Qka do te thot fjala "Hacker"
 • Hacking Reportazh


  ***Ketu mund te postoni Hackerime te ndryshme.***
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 2:18 am
  Admin Vazhdon lufta e hakerave shqiptaro-serbe nëpër webfaqe
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement