TOP-KOHA.COM Indeksi i forumit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W

Shko poshtë

Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W Empty Ekran i ri nga Dell - UltraSharp 1909W

Mesazh  GjeLy prej Fri Jan 09, 2009 6:04 pm

Kompania Dell me lehtësi paraqet modele të reja të ekraneve të saj, prandaj kështu ka paraqitur edhe ekranin e gjerë UltraSharp 1909W prej 19 inçësh.
Me rezolucion prej 1440 x 900 piksela, ky ekran LCD ka ndriçim prej 300 cd/m2 dhe raport të kontrastit 1000:1.

UltraSharp 1909W përmban qasjet DVI e D-Sub si dhe ka katër qasje USB, derisa garancia e tij është trevjeçare.

As çmimi nuk është shumë i lartë, 239 dollarë, apo 170 euro.
GjeLy
GjeLy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 222
Join date : 07/01/2009
Age : 24
Location : Gilan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi