Ora është Thu Jul 09, 2020 10:38 pm

Chatting

 • Chatting

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • MSN Messenger


  ***Gjithqka per Messenger dhe rreth Messnger mund ti gjeni ketu.***
  21 Temat
  25 Mesazhet
  Sun Jan 25, 2009 3:19 pm
  fatoni-hackk si me e bo EMAIL mobil ?
 • Yahoo Messenger


  ***Gjithqka per Yahoo Messenger.***
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 9:31 pm
  GjeLy Yahoo Messenger 8.0.0.506
 • Skype/mIRC


  ***Gjithqka per Skype/mIrc.***
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Jan 09, 2009 9:34 pm
  GjeLy Skype 3.8
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement